logo

Diržo efektas

2017-05-04

Maža stiliaus detalė gali būti pagrindiniu įvaizdžio akcentu ir atlikti net kelis vaidmenis aprangoje. Kelis funkcionalumus gali sukurti toks paprastas aksesuaras, kaip diržas. Jis ne tik prilaikys drabužį, bet ir suteiks originalumo kostiumui.

Surištas mazgas

Diržas naudojamas kelnėms prilaikyti dažniausiai būna kiek ilgesnis nei reikalingas talijai apjuosti. Tačiau susegus jį paskutinėje skylėje, galiuką galima surišti į mazgą, taip pabrėžiant originalumą ir kūrybiškumą.

38481131_001_a copy

Sukurtas kontrastas

Pažaiskite spalvomis ir sukurkite kontrastą pasirinkus vienspalvį ar įvairaus rašto diržą. Pastarasis turi pabrėžti figūros privalumus, todėl reikia atsižvelgti į savo kūno linijas. Atminkite, kad diržas turi būti vidutinio pločio, kad “nekirstų” figūros pusiau.

a9c1b8fd8f13bc66e3e7917c8d01eaec copy

Dvigubas diržas

Turint įkvėpimo galima panaudoti du, vienodo pločio, bet skirtingų spalvų diržus (kartais parduodami dvigubo diržo modeliai) ir sukurti individualų stilių. Toks sprendimas gali būti naudojamas tiek kasdieniniam, tiek neoficialiam dalykiniam įvaizdžiui sukurti.

Siaurukas

80-uosius prisiminus, paprastam įvaizdžiui paįvairinti galime panaudoti siaurą dirželį, kuris suteiks elegancijos ir grakštumo. Sujuoskite juo palaidinę ar megztinį aukštu kaklu ir pajauskite moteriškumą.

Untitled copy

Šalio ir diržo duetas

Norint sukurti jaukią ir stilingą išvaizdą, galima pasitelkti į pagalbą du aksesuarus: diržą ir lengvo audinio šalį ar skarelę. Tai visai paprasta: permeskite šaliką per pečius ir sujuoskite per juosmenį diržu.

7dbe7b2d2c789987c64e7c328fa2a95f copy

 

Korsetas

Plataus diržo pagalba ne tik suteiksime suknelėi ar pasirinktam deriniui naują išvaizdą, bet ir paryškinsime taliją, sukurdami itin moterišką įvaizdį.

8b0c8e13cec5b855d8841e1d393c351b

Naujas šokis

Diržu sujuosus paltą ar švarką, įvaizdžiui suteiksite prabangos ir originalumo. Pasirinkus neįprasto rašto, kontrastinės spalvos ar pločio diržą, išreikšite savo kūrybiškumą.

wHulsAnbz4rx