logo

Inspiracijos vyro spintoje

2017-07-07

Daugelis stilistų, norėdami sukurti išsiskiriantį stilių, ne tik naudoja spalvų kompozicijos schemas, bet ir derina moteriškus drabužius su vyriška apranga bei jos detalėmis.

Stilistė Asta Nevedomskytė siūlo praverti savo mylimojo spintą ir pasižiūrėti, ką galite iš jos pasiskolinti.

Marškiniai

Balti Oversize vyriški marškiniai tinka ne tik vos išlipus iš lovos, seksualiam įvaizdžiui sukurti.

Derinkite juos su pieštuko formos sijonu, griežto kirpimo kelnėmis, džinsais, odinėmis kelnėmis ar tiesiog vilkėkite prie šortų karštą vasaros dieną.

Tokie marškiniai tiks toms, kurių figūra yra apskritimo, trikampio, stačiakampio ar smėlio laikrodžio tipo.

crop

Džemperis

Moterys klysta manydamos, jog nugvelbtas vaikino džemperis tinka tik namuose prie laisvalaikio kelnių. Derindamos jį su plono audinio midi ilgio sijonu, griežto kirpimo pieštuko formos sijonu, kelnėmis ar džinsais sukursite išties stilingus ir įdomius derinius.

Vaikino džemperis tiks toms, kurių figūra yra apskritimo, trikampio, stačiakampio ar smėlio laikrodžio tipo.

_MG_0229

Džinsai

Jei Boyfriend Tipo džinsus derinsite su marškinėliais ir sportiniais bateliais, sukursite patogų laisvalaikio stilių, tačiau jei pasirinksite berankovę šilko palaidinę, švarką ir aukštakulnius, tuomet tikrai sužibėsite vakarėlyje.

Vaikino džinsus gali skolintis tos, kurių figūra yra apskritimo, trikampio, apversto trikampio, stačiakampio ar smėlio laikrodžio tipo.

_MG_0251

Striukė

Didžiulė vyriška striukė yra nepamainoma kuriant laisvalaikio stilių bei kelionių metu. Prie tokios striukės drąsiai galite derinti sportinio tipo kelnes, džinsus ir šortus – taip sukursite patogius laisvalaikio derinius. Visgi, nebijokite fantazuoti: sijono, striukės ir sportinių batelių kompozicija sukurs kontrastingą gatvės stilių.

Vaikino striukė tiks toms, kurių figūra yra apversto trikampio ar stačiakampio tipo.

instaq1

Nepamirškite aksesuarų

Vyro aksesuarus, formuojant savo įvaizdį, taip pat „legalu“ skolintis. Skrybėlė, šalikas, kaklaskarė, sąsagos, diržas, akiniai ar laikrodis iš vyro spintos jūsų stiliui suteiks savotiškų prieskonių.

Nuotraukos: Sauliaus Jermolajevo | Okeanija.com photography

Straipsnį tail pat galite skaityti:

Kol vyras nemato, mes skolinamės jo drabužius