logo

Stilingo įvaizdžio formulė

2017-02-08

Kiek kartų rytais jūs staipotės prieš veidrodį, matuodamasi dešimtis drabužių ir aksesuarų? Kiek šiai rutinai kasdien eikvojate savo brangaus laiko?

Žinau, jog daugelis valandų valandas kas rytą priverstos mąstyti, ką rengsis šiandien. O ypač šaltuoju metų laiku, kai norisi jaustis šiltai bei stilingai.

Nešvaistykite laiko, pasinaudokite paprasta stilingo įvaizdžio taisykle, kuri susideda iš trijų komponentų:

bazinio garderobo grupė + stilinga grupė + akcentas.

Šios formulės dėka, kiekviena moteris susikurs nepakartojamą įvaizdį per 10-15 minučių.

  1. Bazinio garderobo grupė – pati svarbiausia mūsų spintos dalis, kuri kuria įvaizdžio (aprangos komplekto) pagrindą. Tinkamai suformuotas bazinis garderobas, atitinkantis jūsų klasikinį, sportinį ar kt. stilių, sutaupys ne tik laiko, bet ir leis sudėlioti įvairius drabužių derinius.

Atminkite, baziniai drabužiai turi derėti vienas su kitu tiek pagal spalvinę gamą, tiek pagal stilių.

  1. Stilinga grupė nuo bazinės grupės skiriasi tuo, jog pasirinktas drabužis gali būti įdomesnio audinio, neįprasto silueto ar su dekoratyviomis detalėmis. Stilingai grupei priklausantis drabužis turi atspindėti jūsų charakterį, suteikti įvaizdžiui paslaptingumo bei elegancijos.
  2. Akcentu galime vadinti ryškių spalvų aksesuarus, neįprastus audinių raštus, dekoratyvines detales, kontrastines spalvas. Smagiausia tai, kad akcentas gali būti naudojamas ne tik pabrėžiant individualumą, charakterį ar suteikiant įprastam įvaizdžiui spalvų, bet ir norint išreikšti tinkamas proporcijas koreaguojant figūros trūkumus.f358dbea5dab6cd38003c967fd258f6a1

Pateiktame pavyzdyje, bazinio garderobo vaidmenį atlieka džinsai, juodas švarkas, baziniai aksesuarai – juodos spalvos bateliai bei rankinė. Stilingai grupei priklauso marškinėliai su paveikslėliu, o akcentas – blizgiomis detalėmis išsiskiriančios pirštinės.

6a85590b40b70e121ca3fce82898e7432

Sportinio stiliaus garderobo bazė – šviesios spalvos džinsai, švarkelis bei sportinė avalynė. Kadangi palaidinė išsiskiria savo raštu, bei ypač madinga šį sezoną, priskirsime prie stilingų drabužių grupės. Akcentas šiuo atveju yra ryškios spalvos rankinė.

unnamed3

Neutralios spalvos, paprasto modelio megztinis aukštu kaklu bei bateliai, šiame pavyzdyje figūruoja, kaip bazinio garderobo dalis. Įmantraus ir išskirtinio modelio sijonas derinyje atrodo stilingai, o parinkta ryškiaspalvė rankinė suteikia įvaizdžiui akcentą.

 

Stilingą įvaizdį sukursite be jokių pastangų, jei Jūsų spintos turinys bus sudarytas iš protingai suformuoto bazinio garderobo bei jums tinkančių kitų garderobo detalių.

Jei drabužinėje “gyvena” nedėvimi “sąžinės graužikai”, ir jūs ilgai svajojate apie idealų garderobą, tuomet galite jį susikuti lengviau nei manėte. Stiliaus.GURU parengė jums išsamų pamokų kursą, kurio metu

  • SUŽINOSITE, kaip sudaromas garderobo pagrindas;
  • PAŽINSITE savo kūno proporcijas bei atrasite būdų, kaip paryškinti privalumus;
  • NUSTATYSITE savo stiliaus tipą ir kokios spalvos tinka būtent jums;
  • SUSIPAŽINSITE su visomis aprangos kategorijomis bei aksesuarais.

O svarbiausia, – mokytis galėsite jums patogiu metu, sutaupysite savo laiką bei pinigus.

SUŽINOK DAUGIAU