logo

Vienas drabužis – penki skirtingi įvaizdžiai

2017-06-14
Kiekvienas sezonas pateikia naujų mados vėjų ir stilių interpretacijų, kurias taip norisi „apgyvendinti“ savo spintoje. Verčiant madingų žurnalų puslapius, varviname seiles dėl vieno ar kito, kritusio į akis derinio, kurį svajojame pasimatuoti.
Žvelgiant į tobulus modelių kūnus demonstruojančius naujausias madas, pagalvojame, koks tobulas derinys, tačiau, daugelis mūsų pagalvojame ar nuotraukoje stebimas vaizdinys bus pritaikomas mūsų kasdienybėje, ar tiks mūsų kūno proporcijoms.
Viena iš tokių kūrybinių kančių kyla dėl kiuločių:
Ar jas dėvint optiškai nesutrumpinsime kojų?;
Su kuo ir kaip jas derinti?;
Kur su jomis eiti? Ir pan.
Kaip sukurti skirtingus stilius ir pritaikyti sau.
Kodėl turime manyti, kad vienas drabužis gali būti panaudotas tik vienam vaidmeniui? Juk derinant jį su skirtingo stiliaus apranga ar kitomis detalėmis, galime sukurti be galo daug variacijų.
Sportinio stiliaus laisvė
Saulėtą dieną, vietoje įprastų kelnių ar sijono, pasirinkus kiulotes, neapsiriksite. Derindamos jas su laisvalaikio marškinėliais ir  sportine avalyne, atrodysite laisvai ir stilingai. Vėsesniam orui, gali būti pasirenkamas šiltesnis megztinis ar bliuzonas.
1
Kelnės – Asos
Bliuzonas – Warehouse
Batai – converse
Cukraus vata
Norinčioms išreikšti individualumą ir pabrėžti kūrybiškumą, reikėtų nebijoti eksperimentuoti įvairiomis detalėmis. Išskirtinio modelio avalynė ar išraiškinga marškinėlių aplikacija, kaip mat išskirs jus iš minios. Tokio įvaizdžio akcentu gali būti ekstravagantiški akiniai, avalynė, skrybėlė ar kita.
2
Marškinėliai – Mango
Kelnės – Asos
Liemenė – Asos
Batai -Asos
Jėga slypi paprastume
Patrumpintos kelnės, ne tik gali būti mūvimos laisvalaikiu, bet ir pritaikomos ofiso aprangos kodui. Avint klasikinius aukštakulnius bei dėvint minimalistinę palaidinę sukursite stilingą, tvarkingą, tinkantį ofiso aplinkai įvaizdį.
3
Palaidinė – Gerard Dariel
Kelnės -Asos
Bateliai – Este
Rankinė – Michael Kors
Prabangos jausmas
Prabangų įvaizdį galima sukurti ir neišlaidaujant brangiems prekiniams ženklams. Solidus diržas pabrėš liemens sritį, o klasikiniai aukštakulniai privers jus pasitempti, sukuriant moterišką eleganciją. Nepamirškite, kad svarbus vaidmuo atitenka pasirinktai rankinei bei jūsų makiažui ar šukuosenai.
4
Kelnės – Asos
Palaidinė – Gerard Dariel
Diržas – Ralph Lauren
Bateliai – Este
Švarkas – Zara
Formalus vakaras
Norint savo išvaizdai suteikti formalumo, patrumpintas kelnes derinkite su švarku, kuris gali būti įvairaus modelio, tinkančio jūsų figūros tipui. Pasirinkus griežtų formų talpią rankinę, drąsiai galite keliauti į derybas su partneriais, o derindamos delninę – į verslo vakarienę.
5-1
Kelnės – Asos
Švarkas – Zara
Bateliai – Este
Diržas – Ralph Lauren
Rankinė – Michael Kors
Nuotraukos Sauliaus Jermolajevo
Straipsnį galite skaityti:
http://raudonaskilimas.tv3.lt/2017/06/06/asta-nevedomskyte-vienas-drabuzis-penki-skirtingi-ivaizdziai/